Grįžti į projektų sąrašą

Kėdainių miesto parko modernizavimas

Projekto tikslas - sukurti integruotą daugiafunkcinę kultūrinę zoną, pritaikytą miestiečių ir miesto svečių laisvalaikiui. Šio tikslo įgyvendinimui bus atlikti parko viešųjų erdvių, skiriamų šeimų laisvalaikiui, žiūroviniams ir sporto renginiams, aktyviam ir pasyviam poilsiui gamtoje, modernizavimo darbai. Atgaivintas Kėdainių dvaro sodybos parkas turi tapti svarbiu regioninės reikšmės kultūros – poilsio centru.  
 
Darbai bus atliekami trijose zonose:
  • Kultūrinės reprezentacinės zonos įrengimas – bus įrengtas Infocentras su pergola, amfiteatras su 1100 vietų žiūrovams ir scenos stoginės su medžio terasomis, suremontuotas pėsčiųjų tiltas, bus įrengta prieplauka, restauruotos vazos, įrengti lauko vandentiekio ir nuotekų tinklai, laistymo sistemos. Apšvietimo tinklai. Teritorijoje bus apželdinta – bus atlikti tokie darbai kaip 565 kv. m gėlynų įrengimas, vejų ir pievų formavimas ir įrengimas, naujų vertingų medžių ir krūmų sodinimas, vertingų želdinių tvarkymas.
  • Senosios estrados ir aktyvaus poilsio zonos prie jos įrengimas – bus atstatyta senoji estrada su 300 sėdimų vietų žiūrovams, bus įrengtos stoginės, sporto ir sporto/ laisvalaikio aikštelės, 309,30 kv. m laipiojimo kalniukų ir 250,0 kv. m skulptūrų aikštelės, atlikti vejų ir pievų formavimo ir įrengimo darbai.
  • Poilsio zonos prie minareto ir automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas – bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, 1270,20 kv. m automobilių stovėjimo aikštelės, pastatytas viešasis tualetas.
Tvarkomo parko plotas 46,39 ha.
 
Bus atliekami archeologiniai tyrimai žemės judinimo darbų vietose,  rengiamos kadastrinių matavimų bylos su patikra, geodezinės išpildomosios nuotraukos, pastatomi laikinas ir, pabaigus darbus,  nuolatinis informaciniai stendai.

SAVYBĖS:

  • amfiteatras su 1100 vietų žiūrovams;
  • Tvarkomo parko plotas 46.39 ha.

 

RANGOVAS
UAB "HSC Baltic"

OBJEKTO TIPAS
Infrastruktūros statiniai

ADRESAS
Kėdainiai

BAIGTUMO LYGIS
Įvykdytas

UŽSAKOVAS
Kėdainių rajono savivaldybės administracija