Istorija

Vizija: tapti patikima ir pripažinta statybos įmone Lietuvoje, kokybiškai ir laiku atliekančia statybos darbus, patrauklia lojaliems darbuotojams ir užsakovams.

Misija
: sąžiningai, laiku ir kokybiškai atlikdami statybos darbus plėtojame įmonės veiklą, didiname vertę akcininkams, tampame patrauklūs lojaliems darbuotojams ir užsakovams.

Vertybės
:
  • kokybė;
  • terminai;
  • lojalūs kvalifikuoti darbuotojai;
  • patenkinti klientai.
UAB „HSC Baltic“ yra atestuota ypatingų statinių statybos darbams gyvenamuosiuose ir negyvenamuosiuose pastatuose, susisiekimo komunikacijose, inžineriniuose tinkluose, hidrotechnikos statiniuose, kultūros paveldo statiniuose. Bendrovė yra sukaupusi didelę patirtį gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, susisiekimo komunikacijų, inžinerinių tinklų bei kultūros paveldo statinių statyboje. Darbus atlieka kvalifikuoti specialistai, aktyviai besidomintys rinkos naujovėmis, diegiantys naujus sprendimus ir užtikrinantys klientų keliamus reikalavimus.

Kadangi UAB „HSC Baltic“ veikla susijusi su gamtinių bei energijos resursų, naftos produktų naudojimu, įvairių atliekų susidarymu, įmonė įsipareigoja siekti aplinkos apsaugos veiksmingumo gerinimo, vadovautis taršos prevencijos kriterijais ir vykdyti aplinkosaugos teisinius reikalavimus.

Kvalifikuoti specialistai, efektyvus gamybos valdymas ir nuoširdūs santykiai su partneriais ir klientais užtikrina įmonės darbų spartą ir aukštą kokybę.

UAB „HSC Baltic“ pagal vykdomos veiklos laiką, darbuotojų skaičių yra priskiriama mažai įmonei, tačiau per pastaruosius vienuolika metų savo veiklos metus įvykdė per 250 projektų, iš kurių ne vienas projektas Lietuvos pramoninkų konfederacijos pripažintas Lietuvos metų gaminiu,  bei apdovanotas aukso medaliu. 

2016 m. UAB „HSC Baltic“ pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių, jai įteiktas „Gazelė 2016“ apdovanojimas.
 
2017 m. Tapome Lietuvos statybininkų asociacijos nare.
 
2018 m. Pelnėme Lietuvos pramoninkų konfederacijos nominaciją "Sėkmingai dirbanti įmonė - 2018".
 
2020 m. Tapome "Lietuvos verslo lyderių 500" laureatais.
Tai "Verslo žinių" pristatomas reitingas, kuriame didžiosios šalies bendrovės įvertintos atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę komunikuojant savo patirtį.