2019 m.

UAB "HSC Baltic" projektas „Lietuvos Respublikos ambasados Italijos Respublikoje patalpų įrengimo darbai“ apdovanotas aukso medaliu

2019 12 17

23-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų.Įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti ekspertų komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, skyrė 49 aukso ir 8 sidabro medalius.
 
Statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje UAB „HSC Baltic“ įgyvendintas projektas „Lietuvos Respublikos ambasados Italijos Respublikoje patalpų įrengimo darbai“ Lietuvos pramoninkų konfederacijos pripažintas „Lietuvos metų gaminys 2019“  bei apdovanotas aukso medaliu.
 
Lietuvos Respublikos ambasada Italijos Respublikoje stiprina Lietuvos ir Italijos politinius, kultūrinius ir verslo ryšius, reprezintuoja Lietuvos vardą. Tai reikšmingas lietuviškos traukos centras Romoje, kuris didina Lietuvos valstybės žinomumą. Ambasada taps visų Italijoje gyvenančių lietuvių namais. Ambasadoms skirtos patalpos išskirtinės tuo, kad savo įvaizdžiu turi reprezentuoti šalį. Tai lyg valstybės vizitinė kortelė. Naujoji  ambasada byloja: Lietuva yra jauna, veržli, moderni valstybė.