2018 m.

UAB „HSC Baltic“ projektuos ir įrengs Širvintų miesto aikštę

2018 06 29

Širvintų rajono savivaldybės administracija pasirinko UAB „HSC Baltic“ pasiūlytą architektūrinės koncepcijos projektą Širvintų miesto aikštės tvarkymui ir pasirašė projektavimo ir rangos darbų sutartį su UAB „HSC Baltic“ šiai vizijai įgyvendinti.
 
Rengiant projektinį pasiūlymą buvo iškeltas uždavinys suformuoti aikštę, kuri būtų skirta aktyviam poilsiui, renginiams, reprezentacinėms šventėms ir žalią erdvę skirtą rekreacijai, poilsiui.
 
Atlikus darbus aikštė taps gyventojų ir miesto svečių traukos objektu - renginių, susirinkimų, mugių, susitikimų vieta. Aikštės centre numatoma įrengti vietą šventinei eglei. Šiaurinėje dalyje priešais eglę numatoma vieta scenai.
 
Aikštės erdvė bus skirstoma į 2 funkcines zonas. Poilsio žalioji zona ir aktyvi atvira aikštės erdvė. Bus įrengtas poilsiui skirtas skveras įsiterpęs tarp savivaldybės ir gretimai esančio pastato.  
 
Aikštės centre bus įrengtas dinaminis fontanas. Fontanas bus naujas traukos taškas visos tvarkomos miesto aikštės centre. Fontanas bus matomas iš aikštės pusės ir tuo pačiu jo erdvė bus pridengta išsaugomų brandžių medžių.