Grįžti į projektų sąrašą

ŽŪB "Delikatesas" skerdykos statybos darbai

Pastatas vientisos stačiakampio formos, trijų tūrių: vienas tūris - pietinėje sklypo dalyje, įvažiavus į teritoriją, įrengtos paukščių priėmimo patalpos, antras tūris - viduryje gamybos patalpos su iš šonų išsidėsčiusiomis inžinerinio aptarnavimo ir darbuotojų buitinėmis patalpomis, trečias – šiaurinėje sklypo dalyje – sandėliavimo patalpų tūris.
 
Pastato planinė struktūra suprojektuota atsižvelgiant į technologinius gamybos procesus, pagal įrangą, darbuotojų bei transporto judėjimo srautus, sklypo išsidėstymą, bei statytojo pageidavimus.
 
Didžiąją pastato dalį užima skerdyklos gamybos technologinė linija - paukščių paruošimas, apdirbimas, pakavimas ir pan. Kita didžioji patalpų dalis įrengta sandėliavimui – šaldytuvų zona, kuri išsidėsto pastato galinėje dalyje. Prie gamybos patalpų iš vienos pusės išsidėsto buitinės patalpos, iš kitos techninės – inžineriniams tinklams ir įrenginiams skirtos patalpos. Antrame aukšte  įrengtos buitinės administracinės, pasitarimų salės ir techninės patalpos.

 

SAVYBĖS:
  • Ypatingas statinys;
  • Nauja statyba.

RANGOVAS
UAB "HSC Baltic"

OBJEKTO TIPAS
Negyvenamieji pastatai

ADRESAS
Joniškio r.

BAIGTUMO LYGIS
Įvykdytas 2021 m.

UŽSAKOVAS
ŽŪB "Delikatesas"