• Titulinis
  • Visi
  • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kardiologijos institutas
Grįžti į projektų sąrašą

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kardiologijos institutas

Atliekami Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kardiologijos instituto pastato rekonstravimo rangos darbai ir darbo projekto parengimo paslaugos.
 
Kardiologijos instituto pastate yra veikiančios akredituotis mokslinės laboratorijos. Esamas Lietuvos sveikatos mokslu universiteto (LSMU) kardiologijos instituto pastatas yra trijų aukštų su techninių patalpų antstatu ir pusrūsiu, pastatytas 1985 m., rekonstruotas 2007-2008 m.  
 
Atlikus darbus pastatas bus 4 aukštų, techninės patalpos bus įjungtos į naujai pastatytą aukštą. Siekiant esamą pastatą įkomponuoti į sklype suformuotą modernių pastatų visumą, jo tinkuoti fasadai bus perdažyti pilkomis spalvomis, derinant prie esamų naujai pastatytų pastatų. Raudonų plytų piliastrai bus palikti, siekiant išlaikyti pastato architektūrinį identitetą.
 
3 aukšte, pagrindiniame hole bus įrengta nauja laiptinė patekimui į naujai statomą 4 pastato aukštą. Iš šios pagrindinės laiptinės įrengiami koridoriai. Iš koridorių patenkama į kabinetus, pasitarimų , esamas ir naujas technines patalpas, sanitarinius mazgus bei naujas laboratorijas. Viena iš laboratorijų bus ne prastesnės kaip B klasės pagal EU GMP (European Union Guidelines to Good Manufacturing Products for Human and Veterinary Use) klasifikacijos.
 
SAVYBĖS:
  • Ypatingas statinys;
  • Antstato statyba;
  • Pastato bendrasis plotas 4840 m2.

RANGOVAS
UAB "HSC Baltic"

OBJEKTO TIPAS
Negyvenamieji pastatai

ADRESAS
Kaunas

BAIGTUMO LYGIS
Vykdomas

UŽSAKOVAS
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas